Avcılar'da Serbest Binicilik ve Eğitim Paketleri

Tüm Tarihler Uygundur
TL 600,00
TL 350,00

Sarıyer'de Binicilik Eğitimleri ve Özel Atlı Turlar

Tüm Tarihler Uygundur
TL 450,00
TL 500,00

Binicilik Genel Bilgilendirme 

 

Ödemeler sadece rezervasyon esnasında havale şeklinde ya da online ödeme olarak yapılmaktadır. Size verilen kod ve konumla tesiste size verdiğimiz saatlerde hizmet alabilirsiniz.

Eğitim ve hobi paketlerimizden istediğinizi seçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Gelmeden mutlaka 05323665886 numaralı telefona whatsapptan yazarak rezervasyon oluşturunuz. Fiyat ve pazarlık için lütfen aramayınız. Müsait olunduğunda dönüş yapılacaktır.

 

Temel Binicilik Eğitimi

Daha önce hiç ata binmemiş olanlar ya da at binmeyi bilen ama biniciliğini geliştirmek isteyenler için oluşturduğumuz programlarımızla profesyonel eğitmenler eşliğinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

At Üstünde Dört Nala Koşu

Ata binmeyi öğrendiniz ve artık özgürce koşmak istiyorsunuz, dörtnala koşu programlarımızda profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde dörtnala eğitimler alabilirsiniz.

 

Gün Boyu Atlı Safari

Sadece ata binmek değil doğayla iç içe özgürlüğün tadını çıkarın. Safari Turlarımızı sadece sizler için oluşturduk ve doğada özgürce gezmeniz için hizmetinize sunuyoruz.

 

At Üzerinde Okçuluk

Sadece at binmek ya da sadece okçuluk size yeterli gelmiyorsa sizin için özel bir teklifimiz var. At üzerinde ok eğitimlerimiz tam size göre. Uzman eğitmenlerimizin hazırladığı programlar bu konuda size çok yardımcı olacak.

 

Sık Sorulan Sorular

 

Tesisleriniz Nerede ?

Tesislerimiz Avcılar Firüzkoy, Sarıyer Gümüşdere ve Beykoz'da bulunuyor. Tesislerimizin konumlarını whatsapp üzerinden talep edebilirsiniz. Gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

Tesislerinizin Özellikleri Nelerdir ?

Aile ve arkadaşlarınızla tüm tesislerimizde binicilik eğitimleri, serbest binicilik turları ve safariler yapabilirsiniz.

At Binme Eğitimi Alabilir miyim?

Tabi ki, profesyonel eğitmenlerimizle birebir eğitimlerle kısa sürede at binmeyi öğrenebilirsiniz.

Okçuluk Eğitimi Alabilir Miyim?

Tabi ki.. Profesyonel eğitmenlerimiz normal okçuluk ve at üzerinde okçuluk eğitimleri vermektedir.

 

 

Binicilik hakkında tüm merak ettiklerinizi 05323665886 numaralı telefondan bize ulaşıp öğrenebilirsiniz. Binicilik eğitimleri, serbest binicilik turları, doğada binicilik gibi konularda sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

İstanbul'da bir çok binicilik kulübü ile birebir çalışıyor ve size en iyi hizmetin verilmesi için öncü oluyoruz. Binicilik kulüpleri içerisinden sizin için en iyi olanı seçmemiz ve sizi yönlendirmemiz için bizi aramaktan çekinmeyin.

At binme yerleri, safari gezileri, doğada binicilik dersleri için doğru adrestesiniz. Tüm çalışma arkadaşlarımız sizin doğru tesiste doğru eğitimi almanız için çalışmakta ve kontrollerde bulunmaktadır.

 

anahtar kelimeler ;

binicilikavcılar biniciliksarıyer binicilikbüyükçekmece binicilikbinicilik eğitimiatlı safariat üstünde okçulukat binme eğitimiistanbul at çiftliğiat binmebinicilik kulübüat biniciliğiat çiftlikleri, beykoz binicilikbeykoz at çiftliği, zekeriyaköy at binmezekeriyaköy binicilik

 

at binme yerleri , istanbulda at binme yerleriistanbul at binme yerleri , istanbulda at binme istanbul at çiftliğibinicilik kursu fiyatlarıistanbul binicilik kurslarıistanbul at çiftlikleri  ,  istanbul üniversitesi binicilik kursu  ,  at binicilik kursu  ,  istanbul at binme  ,  istanbul binicilik kulübü  ,  istanbulda ata binilecek yerler  ,  beylikdüzü at çiftliği  ,  sarıyer at çiftliği  ,  at biniciliği istanbul  ,  istanbuldaki at çiftlikleri  ,  at çiftliği kahvaltı  ,  at çiftliği istanbul  ,  istanbulda at binilecek yerler  ,  at binme yerleri istanbul  ,  atlı spor kulübü  ,  at binilecek yerler  ,  avcılar binicilik  ,  istanbul da at binme yerleri  ,  beykoz at çiftliği  ,  büyükçekmece at çiftliği  ,  binicilik kursu istanbul  ,  hadımköy at çiftliği  ,  istanbul at binme yerleri ve fiyatları  ,  istanbulda at çiftliği  ,  at binme kursu  ,  at binme istanbul , ,  istanbulda at binilecek yerler ve fiyatları  ,  at binicilik yerleri  ,  binicilik okulu  ,  atli spor kulubu  ,  at binicilik kursu fiyatları  ,  at binme eğitimi  ,  binicilik kursları ve fiyatları  ,  zekeriyaköy at çiftliği  ,  atli spor kulübü  ,  istanbul atlı spor kulübü  ,  istanbul at çiftliği nerede  ,  istanbul binicilik  , istanbul binicilik kursu  ,  at binicilik kursu fiyatları  ,  anadolu yakası at çiftliği  ,  at çiftliği istanbul anadolu yakası  ,  kemerburgaz at çiftliği  , 


Daha önce yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan siz olun
Yorumunuz admin onayından sonra yayınlanacaktır

Yorum Bırak

Hemen Ara